נתקעת עם פנצ'ר? לא עברת טסט? הצמיג תקול? הגעת למקום הנכון. כבר לא צריך להיות מומחה רכב כדי לטפל בצמיג תקור.
לרשותך מנוע השוואת מחירי צמיגים המסייע להחליף צמיגים ברכב בקלות, במהירות ובמחיר המשתלם ביותר. באתר ניתן למצוא הנחות עד כ- 60% הנחה ממחיר המחירון. ניתן לבצע חיפוש על פי סוג הרכב ללא צורך בדגם הצמיג, לאתר את הפנצ'ריה הקרובה ביותר ואת המחיר הזול ביותר. לאחר מציאת הצמיג אותו תרצה לרכוש ניתן להזמינו טלפונית ללא התחייבות, להגיע אל הפנצ'ריה המוצעת ולהרכיבו. התשלום יבוצע בבית העסק, אך ורק בתום הרכבת הצמיג החדש. לא הרכבת? לא שילמת.

חדש באתר

7 היתרונות של חישוקי מגנזיום 7 היתרונות של חישוקי מגנזיום
מאת: מערכת Yad2
רים משילוב בין אלומיניום ומתכות אחרות, ולכן הם חזקים במיוחד וקלי משקל. הם לא רק תורמים לאסתטיקה, אלא גם מעלים את ערך הרכב, משפרים ביצועים ואפילו מצמצמים את צריכת הדלק. גלו את רשימת היתרונות המלאה.

מאמרים בנושא צמיגים

המדריך לקניית צמיגי שטח המדריך לקניית צמיגי שטח
לספק כוח משיכה, יציבות ואחיזה עבור הרכב גם בתנאי נסיעה יוצאי דופן. כדי לשמור על בטיחות ועמידות, חשוב לבחור את הצמיגים הנכונים עבור הרכב והצרכים שלכם. מבולבלים בגלל ההיצע הגדול? המדריך הזה בשבילכם.

למה מסוכן לנסוע עם צמיגים שחוקים? למה מסוכן לנסוע עם צמיגים שחוקים?

 נסיעה עם צמיגים שחוקים מסוכנת ביותר בשל הפגיעה בבטיחות וחשוב להחליף אותם מדי 3-4 שנים. גלו את הגורמים לשחיקה והיערכו בהתאם.     

מהו לחץ האוויר הנכון בצמיגים ואיך בודקים אותו? מהו לחץ האוויר הנכון בצמיגים ואיך בודקים אותו?

 לחץ אוויר תקין יכול למנוע בעיות רבות הקשורות בצמיגים, למנוע בלאי ולסייע לשמר את ערך הרכב. בכתבה הבאה תלמדו כיצד לבדוק את לחץ האוויר הנכון לצמיגים שלכם ולשמור עליו. 

למה אסור להמשיך בנסיעה עם פנצ'ר? למה אסור להמשיך בנסיעה עם פנצ'ר?

 תקר בצמיג עלול להיווצר בגלל שורה ארוכה של גורמים, אך ללא קשר לסיבה ישנה הנחיה חד משמעית לפיה אסור בשום פנים ואופן להמשיך כרגיל בנסיעה. גלו מדוע נסיעה עם פנצ'ר היא סכנה לרכב שלכם ולכם.

כך תאריכו את חיי הצמיגים כך תאריכו את חיי הצמיגים
nbsp;אורך חיי הצמיגים מושפע ישירות מהאחזקה השוטפת שלהם. בעזרת כמה עצות בסיסיות תוכלו למנוע שחיקה ובלאי, ועל הדרך גם ליהנות מתחושה יציבה יותר כאשר אתם אוחזים בהגה. המדריך המלא – לפניכם. 

המדריך לקניית צמיגים לרכב המדריך לקניית צמיגים לרכב

 הצמיגים משפיעים ישירות על רמת הבטיחות של רכבכם. כדי לקנות את הצמיגים הנכונים, תצטרכו לבדוק את גילם, את המפרט הטכני ואת ההתאמה שלהם לתקן המקובל בעולם. כך תעשו זאת בצורה נכונה. 

הגיע הזמן להחליף צמיגים- 5 סימני אזהרה הגיע הזמן להחליף צמיגים- 5 סימני אזהרה

 עובדה ידועה היא שהצמיג הוא אחד מפריטי הבטיחות החשובים ביותר ברכב. בכתבה זו תלמדו אחרי אילו סימנים יש לעקוב כדי לדעת מתי יש להחליף אותו.

האם מותג הצמיגים באמת חשוב? האם מותג הצמיגים באמת חשוב?

 פערי המחירים בין מותגי הצמיגים השונים יכולים להגיע עד למאות אחוזים. השאלה המתבקשת היא האם יש לכך משמעות, או כיצד זה משפיע על רמת הבטיחות בנהיגה? כל התשובות בכתבה שלפניכם. 

5 יתרונות של ניפוח צמיגים בחנקן 5 יתרונות של ניפוח צמיגים בחנקן

 בעבר מילוי הצמיגים בחנקן היה נהוג ושמור לגלגלי מטוסים, טרקטורים ומכוניות מרוץ בלבד מטעמי בטיחות, אבל היום המצב שונה.